Kontakta oss

Rumsbokning: info@hotelgio.se

Reception: reception@hotelgio.se

Mötesbokning: event@hotelgio.se

AW- och eventbokning: event@hotelgio.se

Restaurang/Bordsbokning: Via The Fork eller ring +46 8 122 00 550

Samarbetsavtal företag: robert.flink@hotelgio.se

Kommersiella frågor: robert.magnusson@hotelgio.se

Press: corinna.bjork@hotelgio.se

Övriga frågor

Reception
📧 Email: info@hotelgio.se
📞 Tel: +46 8 122 00 550
Samarbetsavtal
📧 Email: robert.flink@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 396 67 76 
Boka parkering
📧 Email: info@hotelgio.se
📞 Tel: +46 8 122 00 550
CEO – Torbjörn Brown
📧 Email: torbjorn.brown@hotelgio.se
📞Tel: +46 8 412 23 20
General Manager - Eva Ilskog
📧 Email: eva.ilskog@hotelgio.se
📞 Tel: + 46 73 801 84 93
Head Chef - Joakim Broström
📧 Email: joakim.brostrom@hotelgio.se
Sales & Marketing Manager – Robert J. Flink
📧 Email: robert.flink@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 396 67 76 
Commercial Manager/ Front Desk Manager - Robert Magnusson
📧 Email: robert.magnusson@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 086 21 38
Communication Manager - Corinna Björk
📧 Email: corinna.bjork@hotelgio.se
📞 Tel: +46 70 285 18 92
HR Manager - Kea Lagerquist
📧 Email: kea.lagerquist@komhotel.se
📞  Tel: +46 73 151 54 14
Web Manager - Angelica Hellgren
📧 Email: angelica.hellgren@hotelgio.se
📞  Tel: +46 70 354 95 23
Restaurant Manager - Antonios Kampanis
📧
antonios.kampanis@hotelgio.se

 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2021 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.