Kontakta oss

Rumsbokning: info@hotelgio.se

Reception: reception@hotelgio.se

AW- och möte/eventbokning:
event@hotelgio.se

Restaurang/Bordsbokning Mama Giò:
Via The Fork eller ring +46 8 122 00 550

Samarbetsavtal företag: 
robert.flink@hotelgio.se

Kommersiella frågor: robert.magnusson@hotelgio.se

Övriga frågor

Logi & Reception
📧 Email: info@hotelgio.se
📞 Tel: +46 8 122 00 550
Samarbetsavtal
📧 Email: robert.flink@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 396 67 76 
Event & Möten
📧 Email: event@hotelgio.se
📞 Tel: +46 8 122 00 550
CEO – Torbjörn Brown
📧 Email: torbjorn.brown@hotelgio.se
📞Tel: +46 8 412 23 20
General Manager - Eva Ilskog
📧 Email: eva.ilskog@hotelgio.se
📞 Tel: + 46 73 801 84 93
Commercial Manager - Robert Magnusson
📧 Email: robert.magnusson@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 086 21 38
Sales & Marketing Manager – Robert J. Flink
📧 Email: robert.flink@hotelgio.se
📞 Tel: +46 73 396 67 76 
Head Chef - Joakim Broström
📧 Email: joakim.brostrom@hotelgio.se
Restaurant Manager - Antonios Kampanis
📧
antonios.kampanis@hotelgio.se

 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2022 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.